نیما نیموش

متولد کشور آلمانه که 17 سال هم در اونجا زندگی کرده. پدر و مادرش هم درحال حاضر در آلمان هستن (که پدرش به تازگی فوت کرد) چندسالی هم در بابلسر زندگی کرده اما الان در تهران ساکن هست.

گروه هایی که نیموش در آنها فعالیت داشته : دیوار , بومزِن جادو موزیک

در آبان 1385 بااین سبک موسیقی آشنا میشه و شروع میکنه به خوندن. تو تابستان 86 به صورت حرفه ای کار رو از سر گرفت. نیما رپ رو با بهرام آغاز کرد (آهنگ پایه ی کار) و توی آلبوم # 24 ساعت اونو همراهی کرد. علاوه بر این فیت های جالب و قوی دیگری هم با خوانندگانی از گروه  10 (مهدی الفا و رضا موتی) ،  اوج ،  دی ،  استپس ،  (خودتی دوباره) و .. داشته که تاحدودی پیشرفت هاشو را افزون تر کرد.

از  به عنوان نابغه رپ یادمیکنن که دلیلش هم بعد آهنگ بسیار قوی  بازی هست که باعث معروفیت و پیشرفت بسیار زیاد نیما شد. همچنین ازش به عنوان سلطان Beatbox موسیقی ایران یادمیکنن. نیموش از جمله محدود کسایی هست که میتونه صداهای مختلفی از دهنش دربیاره !! اهنگ سازی های بسیار جالبی ام انجام بده ..

#نیما پایه گذار اصلی سبک  تن (Reggea Tone) در رپ فارسی محسوب میشه و تو این سبک چندتا آهنگ هم داره..

بیشتر از 50 تا کار داره که بیشترش همکاری با رپرای دیگه است و کارِِ تکی کم داره ..
با  و # R.A.G چند سال پیش گروهی به نام بومزِن تشکیل داده بودن با این که آهنگ های خوبی بیرون دادن ولی سطح صدا و استایل این دو نفر اصلا با  قابل مقایسه نبود و نیس که این نکته تو آهنگا کاملا مشخصه ..!